Hakkımızda

Firmamız ve departmanlarımızın kuruluş amacı, siz değerli müşterilerimizin, problemler ortaya çıktığında, tek numara tuşlayarak çözümlerine kısa ve kolay bir şekilde ulaşmalarını, ayrıca yaşam alanlarınızda yapmak istediğiniz dekoratif değişiklikleri yine aynı numarayı kullanarak uzman personelimiz vasıtası ile yapmanızı sağlamaktır.

Verdiğimiz hizmetleri, hem problemleri hemde dekorasyon ihtiyaçları dahil olmak üzere ‘’ Ortak Alanlar ‘’ ve ‘’ Daire Tadilat İşleri ‘’ başlıkları altında topladık. Bu sayede ihtiyacınız olan çözüme daha kolay ulaşmanızı hedefledik. Ayrıca aynı bölümde oluşturmuş olduğumuz, ‘’ Yıllık Bakımlar ‘’ sekmesi de bir çoğumuzun göz ardı ettiği veya unuttuğu, aslında enerji sarfiyatı ve insan sağlığı konularında çok önem arzeden, her yıl bakımlarının düzenli ve doğru yapılması gerekli olan araçlarımızın, en uygun zamanda ve nasıl yapılması gerektiği konusunda siz değerli müşterilerimize kolaylıklar sunmaktadır.

Ayrıca firmamız 7/24 prensibi ile profesyonel teknik servis hizmetlerini verebilecek seviyede organize edilmiştir. Bu sayede günün her saati, ihtiyaç dahilinde elektrik, su vb. arızalarının giderilmesi konusunda teknik servis hizmeti alınabilmektedir.

Misyonumuz

Herzaman daha fazla problemin çözümünün bir arada olduğu, uzman ve yabancı dil bilen kadrosu ile müşterilerine hızlı, kaliteli ve müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sağlamayı şirket misyonumuz olarak prensip edindik.

 

Vizyonumuz

Hedeflerimiz her zaman daha fazla problemin çözümlerinin bir arada olduğu, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaların hep daha iyiye götürülmesi için, kendi kendini geliştirebilen ve sorunların ve hataların bu gelişime olumlu katkı yaptığı bir firma olabilmektir.